Поради для відновлення

Невелика кількість стресу корисна для здоров’я і може допомогти вам бути продуктивним. Але високий рівень стресу може мати серйозний вплив на ваше психічне та фізичне здоров’я, тому важливо знайти способи впоратися з цим.

Є багато речей які допомагають відновитись, тому ми склали список наших порад щодо релаксу і закликаємо вас спробувати, щоб побачити, які з них підходять саме вам!

 1. Вправа для тонусу тіла. Ця вправа вже виглядати трошки дивно, але ефект ми гарантуємо! Починаючи з пальців ніг,тягніться вгору усім тілом, поступово стискаючи кожен з ваших м’язів, аж до крихітних м’язів на обличчі, тримайте все тіло у напрузі, утримуйте, а потім відпустіть, щоб звільнити всю напругу. Повторіть так декілька разів. Класні відчуття, правда ж?
 2. Припиніть багатозадачність. Не дивно, що ми всі відчуваємо великий стрес, коли відповідаємо на текстові повідомлення, одночасно дивлячись телевізор і розмовляючи по телефону! Багатозадачність не тільки абсолютно неефективна, але й пов’язана зі збільшенням гормонів стресу (кортизолу та адреналіну), які можуть змусити ваше тіло відчувати паніку! Тож розслабтесь і робіть речі крок за кроком.
 3. Картини за номерами. Протягом останніх місяців вони стали ще більш популярними і не дарма – малювання допомагає розслабитися та відновити хід думок. Особливо ефективно це робити на природі, під спів пташок та неймовірні краєвиди. У нас є що вам запропонувати
 4. Спостерігайте за зірками. Лягати й дивитися на зоряну ніч не тільки чудово, але й посилює альфа-хвилі вашого мозку, що дозволяє швидко розслабитися.

  Онлайн замовлення


  Наші контакти

  Телефон: +38(093) 937-14-51

  Email: dyvokray.che@gmail.com

  Адреса: Черкаська обл., Чигиринський район, с. Головківка