Осінній відпочинок у ДивоКрай Черкаська область

Выдпочинок черкаська область

Ви вже чули про осінній відпочинок приватна садиба Диво Край ?

Можливо вже споглядали його багряні пейзажі? Чи відчували бадьорий та свіжий подих гірського повітря? Насолоджувались купанням у чанах та бані? А може вам до снаги активне та азартне дозвілля?

Тоді, приватна садиба Диво Край, що у Головківці на Чигиринщині для вас – ідеальний варіант вікенду восени.

Оздоровчі процедури

Баня на колесах – що може бути кращим після виснажливих робочих буднів зануритися у теплу димку гарячої лазні, пройтися по тілу віничком, вдихати аромати цілющих трав. Ефект від такої процедури додасть користі здоров’ю, зміцнить організм, покращить настрій.

 Купання у чанах – дуже екзотичне, особливо у холодну пору року. Ви ніжитеся у гарячій, настояній на лікарських травах, воді. Споглядаєте навколишню мальовничу природу, любуєтеся вечірнім небом із зірочками чи хмарками й отримуєте оздоровлення душі та тіла. Чани Головківка, це те, що ви запам’ятаєте назавжди.

Осінні мандрівки

Хочете спокою й тихого перезавантаження – у такому разі найкращим видом відпочинку буде прогулянка до лісу чи до Атаманського парку, що поруч, а також до джерела Живун. Неспішна хода, шурхіт листя під ногами, яскраві осінні барви, аж дзвінке повітря допоможуть вам заспокоїтися, зміцнять нервову систему.

Якщо вам цікава історія Чигиринського краю, то тут без автівки не обійтися. Але це того варте. Ви зможете побачити старовинні вітряки, відвідати церкви та монастирі, музеї та інші пам’ятки архітектури та побуту. Це чудовий варіант для пізнавального вікенду.

Велопрогулянки

Можна мандрувати й за допомогою двоколісних залізних коней. За бажанням їх у Диво Краї вистачить на всіх. Здійснити далеку чи близьку поїздку – це завжди отримати драйв, заряд бадьорості та енергії.

Спортивні розваги

Активний спосіб життя – це тренд сучасного світу. А у Диво Краї ви зможете зіграти у футбол, волейбол, бадмінтон, зайнятися кардіо-вправами чи йогою. Адже тут ідеальні умови для занять спортом восени.

Тихе «полювання»

Для Чигиринщини збирання грибів – це хіт осіннього сезону. Воно завжди азартне та захопливе. Тут ви зможете назбирати повний кошик лисичок, печериць, груздів, піддубників, маслюків, опеньок та білих грибів.

Рибальство

Риболовля восени порадує вас щедрим уловом. Адже за літо і рибка виросла й кількість її зросла. Та і шанс зловити найбільшу рибину є. Залишається взяти з собою везіння та вудку.

Настільні ігри

Ще можна «прокачати» свій розум і пограти в настільні ігри. Тим паче, що сучасний варіант такого дозвілля спонукає в першу чергу – думати. А там і до перемоги недалеко.

Тож, обирайте собі ефективний відпочинок до душі й приїздіть!

Приватна садиба зеленого туризму Диво Край у Головківці чекає вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Онлайн замовлення


    Наші контакти

    Телефон: +38(093) 937-14-51

    Email: dyvokray.che@gmail.com

    Адреса: Черкаська обл., Чигиринський район, с. Головківка