Банний антистрес у Диво Краї. Оренда садиби Черкаська область.

баня на колесах головківка

Лазня парить, лазня править, лазня все поправить!

Вже давно доведено, що існує зв’язок між психологічним станом людини та її здоров’ям. Наприклад, перебуваючи у стресі, ми не можемо сказати, що почуваємо себе добре. А шалений темп життя лише збільшує кількість стресових ситуацій. Тому цю психологічну недугу вважають одним із найголовніших факторів хвороб сучасної людини.

Чим допоможе баня на колсах Головківка?

Найперша ознака стресу – м’язова напруга. Цей інстинкт древній й закладений у людства для виживання. Однак довготривале перебування у напрузі негативно позначається як на психологічному, так й на фізичному здоров’ї людини. Тож, головне завдання боротьби зі стресом – м’язове розслаблення. Й саме баня для цього є найкращим варіантом. Приїзди у приватна садиба Диво Край, що в Головківці на Черкащині й ти сам в усьому переконаєшся!

Як це відбувається?

У лазні на людину впливають: пара, вода й висока температура. Вони цілюще діють на увесь організм:

-активізуються обмінні процеси

-стимулюється кровообіг

-покращується стан внутрішніх органів та опорно-рухового апарату

-оздоровлюється нервова, серцево-судинна та дихальна системи.

Людина розслабляється, на розігрітій шкірі відкриваються пори, виділяється піт, з яким з організму виводяться солі та інші продукти обміну речовин.

Все це відбувається завдяки інтенсивному прогріванню тіла. Під дією гарячого повітря розширюються судини, розташовані в шкірі, жировій підшкірній клітковині та м’язах. Кров починає відливати від внутрішніх органів та головного мозку й організм поступово переходить у глибоку релаксацію. Прогрівання оздоровлює нервову систему. Людина заспокоюється та очищується й позбавляється стресу. По всьому тілу йде приток крові, мозок починає працювати краще, відновлюються життєві сили, підвищується тонус організму.

Перезавантаження гарантовано

У цей період також виробляються гормони ендорфіну та кортизолу. Ендорфін відомий як гормон «щастя», який знижує рівень стресу. А кортизол – гормон, який виділяється у відповідь на вплив стресу. Тому після бані ти й почуваєш себе оновленим та бадьорим.

А якщо ти перебуваєш у лазні з друзями, то це не тільки нагода провести час з користю, а ще й насолодитися відпочинком у приємній компанії. У приватній садибі Диво Край, що в Головківці є все необхідне для тебе і твоїх друзів.

Приїзди! Спробуй! Запам’ятай! І повертайся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Онлайн замовлення


    Наші контакти

    Телефон: +38(093) 937-14-51

    Email: dyvokray.che@gmail.com

    Адреса: Черкаська обл., Чигиринський район, с. Головківка