Зимова казка у Диво Краї. Оздоровлення у чанах

Чани Головківка черкаська область

Ось в повітрі кружляють сріблясті сніжинки…вони легко та плавно лягають нам на руки, плечі, затримуються на віях й краплинками лоскочуть нам щічки. Інші долітають аж донизу, згодом голосно потріскуючи під ногами.

Ти стоїш у зимовій тиші й розумієш – у такі хвилини забуваєш про все на світі. Хочеш лише одного – бути на одній хвилі з природою та якнайдовше відчувати це єднання.

Такі відчуття наповнюють тебе одразу як тільки ступаєш на територію приватної садиби Диво Край Головківка Черкаської області. І все навколо ніби промовляє: саме тут ти пізнаєш дивовижну красу природи, відчуєш її пахощі, оздоровиш тіло, наповниш позитивом душу.

А допоможе пізнати все це один із найпопулярніших нині видів зимового відпочинку – оздоровлення у спа – чанах. Пам’ятаєш казку про горбоконика? Саме це ти отримаєш у Диво Краї! Зануришся у чан стомлений, безрадісний, недужий та кволий, а опісля – о диво! – рум’яний, щасливий, позитивно налаштований та з покращеним самопочуттям.

Що ж таке чани?

Це велика ємність розташована над вогнем. Вона вилита із чавуна, вмонтована у спеціальний кам’яний поміст, має товсті стінки й досить довго утримує тепло. Дно чану викладене річковими каменями. У ньому комфортно може розміститися 6 осіб.

Принади купання в чанах

Чан наповнюють джерельною водою, додають хвою та запашні лікарські трави й нагрівають до 40-50 градусів. Поруч розташований чан із крижаною водою. Почергове занурення у гарячу та холодну купіль збадьорює та зміцнює наш організм, додає сили та здоров’я. Такий відпочинок прирівнюють до купання в природних термальних джерелах. До всього ж увесь процес відбувається на свіжому повітрі. Особливо екзотично та привабливо це виглядає взимку. Ніжишся у гарячій воді в морозний день і споглядаєш мальовничі зимові пейзажі. Тож, якщо шукаєте чани Черкаська область, ласкаво просимо!

Користь від купання в чанах

Такі водні процедури допомагають зняти втому, стрес й повністю розслабитися, що сприяє покращенню роботи серцево-судинної системи, підвищує імунітет та оздоровлює увесь організм. А працює це так: тепло, яке накопичується при нагріві води рівномірно проникає вглиб тіла й прогріває усі внутрішні органи та м’язи, виводить через шкіру токсини та шлаки й нормалізує функціонування організму в цілому. Гарний контраст температур робить ці процедури приємними та корисними. А для отримання найкращого результату потрібно скупатися в чані не один раз.

Тож, якщо ти піклуєшся про своє здоров’я, приїзди до нас у приватна садиба Диво Край
Головківка! Повір, час проведений тут ти запам’ятаєш надовго!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Онлайн замовлення


    Наші контакти

    Телефон: +38(093) 937-14-51

    Email: dyvokray.che@gmail.com

    Адреса: Черкаська обл., Чигиринський район, с. Головківка