Чим славиться Головківка Черкаської області

Головківка Черкасська область Дивокрай

Головківка – місце неймовірної природної краси і звитяжної національної історії. Побувати тут означає – надихнутися,переосмислити,наповнитися і звичайно, перезавантажитися та відновитися.

Старожили Головківки називають цю місцину Чигиринськими Карпатами. Стрічка дороги тут то стрімко підіймається вгору, то спускається вниз. І скільки сягне око, з усіх боків: гори та пагорби, гаї та левади, ліси та переліски. А ще надзвичайно чисте повітря, від якого ясніє в голові і стає легко в усьому тілі.

Бадьорості та енергійності додає і розташований біля села Атаманський парк. Наприкінці дев’ятнадцятого століття відомим українським цукрозаводчиком і меценатом Миколою Терещенком тут було закладено дендропарк. У ньому є безліч рідкісних порід дерев, а також виноградники. За переказами старожилів Головківки у 1859 році цей райський куточок природи відвідував Тарас Шевченко.

А ще тут є мінеральне джерело Живун, яке не замерзає у найлютіші морози. Це – своєрідна гордість цієї місцини. Вода має понад тридцять цілющих мікроелементів і набрана додому може зберігатися чистою та свіжою аж до двох років.

 Головківка є частиною величного своєю історією Чигиринського краю. За переказами у легендарній горі Семидубова, що знаходиться біля села, закопані козацькі скарби. А у підніжжя гори є криниця Пресвятої Богородиці. У самій Головківці є Народний музей. Там зібрано велику колекцію оригінальних гончарних виробів.

Тож,кожен охочий може обрати собі відпочинок на будь-який смак та уподобання:спокійну насолоду, занурення в історію, прогулянки козацькими стежками чи оздоровлення живильною водою. Вибір за вами!

    Онлайн замовлення


    Наші контакти

    Телефон: +38(093) 937-14-51

    Email: dyvokray.che@gmail.com

    Адреса: Черкаська обл., Чигиринський район, с. Головківка